یـا شـهـیـد
گروه اخبار
26 سپتامبر 2015
587

شهادت جانباز ۷۰ درصد «داود موسوی» در حادثه منا

not found

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: از کاوران اول جانبازان که متشکل از ۴۲ نفر از جانبازان ۷۰ درصد و قطع نخاعی بودند، جانباز ۷۰ درصد تهرانی «داود موسوی» به شهادت رسیده است. به گزارش یاشهید ، محمد اسفندیاری رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید […]

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: از کاوران اول جانبازان که متشکل از ۴۲ نفر از جانبازان ۷۰ درصد و قطع نخاعی بودند، جانباز ۷۰ درصد تهرانی «داود موسوی» به شهادت رسیده است.

به گزارش یاشهید ، محمد اسفندیاری رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: اعضای کاروان دوم ویژه جانبازان که متشکل از ۴۱ جانباز ۷۰ درصد به همراه یک نفر همراه هستند همگی سالم هستند و مشکلی ندارند.

وی افزود: از کاروان اول جانبازان که متشکل از ۴۲ نفر از جانبازان ۷۰ درصد و قطع نخاعی بودند، جانباز ۷۰ درصد تهرانی «داود موسوی» به شهادت رسیده است. ۴ نفر هم مجروح شدند که  از میان این چهار نفر دو تن جانباز و دو تن همراه جانبازان بودند. پس از مجروحیت به بیمارستان اعزام شدند و اواخر شب مرخص شدند. حال عمومی آن ها خوب است.

در پی ازدحام جمعیت صبح امروز در ورودی پل جمرات واقع در خیابان ۲۰۴ منا، تاکنون ۱۳۰۰ تن از حجاج جان خود را از دست دادند. رئیس سازمان حج و زیارت تعداد قربانیان ایرانی حادثه امروز در منا را تا این لحظه ۱۳۰ نفر اعلام کرد. روزنامه الدیار درباره علت این حادثه می‌نویسد: حقیقت امر این است که خودروی “محمد بن سلمان” جانشین ولیعهد و وزیر جنگ عربستان به‌همراه بیش از ۲۰۰ نیروی امنیتی و ۱۵۰ مأمور پلیس وارد صفوف حجاج شده و به مرکز “منا” انتقال یافته است. خودروی حامل “محمد بن سلمان” خلاف مسیر و با سرعت از “منا” عبور کرد که این اقدام موجب ایجاد وحشت میان حجاج و آغاز فاجعه شد.

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: