یـا شـهـیـد
گروه اخبار
۰۴ مهر ۱۳۹۴
1196

شهادت جانباز ۷۰ درصد «داود موسوی» در حادثه منا

not found

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: از کاوران اول جانبازان که متشکل از ۴۲ نفر از جانبازان ۷۰ درصد و قطع نخاعی بودند، جانباز ۷۰ درصد تهرانی «داود موسوی» به شهادت رسیده است. به گزارش یاشهید ، محمد اسفندیاری رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید […]

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: از کاوران اول جانبازان که متشکل از ۴۲ نفر از جانبازان ۷۰ درصد و قطع نخاعی بودند، جانباز ۷۰ درصد تهرانی «داود موسوی» به شهادت رسیده است.

به گزارش یاشهید ، محمد اسفندیاری رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: اعضای کاروان دوم ویژه جانبازان که متشکل از 41 جانباز 70 درصد به همراه یک نفر همراه هستند همگی سالم هستند و مشکلی ندارند.

وی افزود: از کاروان اول جانبازان که متشکل از 42 نفر از جانبازان 70 درصد و قطع نخاعی بودند، جانباز 70 درصد تهرانی «داود موسوی» به شهادت رسیده است. 4 نفر هم مجروح شدند که  از میان این چهار نفر دو تن جانباز و دو تن همراه جانبازان بودند. پس از مجروحیت به بیمارستان اعزام شدند و اواخر شب مرخص شدند. حال عمومی آن ها خوب است.

در پی ازدحام جمعیت صبح امروز در ورودی پل جمرات واقع در خیابان 204 منا، تاکنون 1300 تن از حجاج جان خود را از دست دادند. رئیس سازمان حج و زیارت تعداد قربانیان ایرانی حادثه امروز در منا را تا این لحظه 130 نفر اعلام کرد. روزنامه الدیار درباره علت این حادثه می‌نویسد: حقیقت امر این است که خودروی “محمد بن سلمان” جانشین ولیعهد و وزیر جنگ عربستان به‌همراه بیش از 200 نیروی امنیتی و 150 مأمور پلیس وارد صفوف حجاج شده و به مرکز “منا” انتقال یافته است. خودروی حامل “محمد بن سلمان” خلاف مسیر و با سرعت از “منا” عبور کرد که این اقدام موجب ایجاد وحشت میان حجاج و آغاز فاجعه شد.

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: