یـا شـهـیـد
گروه اخبار
۲۴ تیر ۱۴۰۱
342

بزرگداشت شهدای سادات درگلزار شهدای تهران برگزار شد

همزمان با فرارسیدن عید سعید غدیرخم مراسم بزرگداشت شهدای سادات درگلزار شهدای بهشت زهرا تهران برگزار شد.

به گزارش یاشهید ، مراسم بزرگداشت شهدای سادات صبح امروز پنجشنبه 23 تیرماه با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ، معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران، حجت الاسلام سید محسن محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، حقیقی مدیرکل بازرسی،ارزیابی عملکرد، رسیدگی و پاسخگویی به شکایات و مسئولان کشوری و لشکری صبح امروز 23 تیرماه در مهدیه شهدای بهشت زهرای تهران برگزار شد.

اصحاب کریمی مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران تهران بزرگ در ادامه این مراسم ضمن گرامیداشت فرارسیدن عید سعید غدیرخم و شهدای سادات، در ادامه اظهار داشت: امروز به خود افتخار می کنیم که میزبان خانواده های معظم شهدای گرانقدر سادات هستیم.

کریمی ادامه داد: افتخار می کنیم که در بنیاد شهید و امور ایثارگران شهر تهران نوکری خانواده های معظم شهدا را انجام بدهیم ، در طول ۴ ماه اخیر در مسئولیت بنده کار های بسیار خوبی توسط همکاران بنیاد شهید در شهر تهران انجام داده ایم.

وی ادامه داد: با خانواده معظم شهدا وعده کرده ام که هر پنجشنبه به بهشت زهرا می آیم و بنده با خانواده معظم شهدا از ساعت ۸ صبح تا ۵ عصر دیدار و گفتگو می کنم ؛ در این دیدار ها حدود ۸۰ خانواده مشکلات خود را بیان می کنند و تا جایی که توان داشته باشیم ، مشکلات را بر طرف می کنیم ؛ نشست های صمیمی را در گلزار شهدای بهشت زهرا انجام می دهیم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ افزود: روز های سه شنبه در مناطق مختلف تهران دیدار با خانواده معظم شهدا را انجام می دهیم و ساعات ها درباره مشکلات آنها صحبت می کنیم و به دنبال رفع مشکلات آنها هستیم ؛ دیدار با جانبازان در منازل و آسایشگاه ها در برنامه کاری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهر تهران می باشد و به صورت مرتب و هر هفته انجام می شود.

کریمی یادآور شد: قدردانی و سپاس از خانواده معظم شهدا و ایثارگران یک وظیفه ذاتی و یک رسالت بسیار مهم می دانیم و با تمام وجود قدردان صبر و ایثار این قشر معزز هستیم.

عباس جوهری معاون سیاسی اجتماعی  استانداری تهران نیز در ادامه گفت: امروز ما خود را مکلف به برگزاری این مراسمات می دانیم و قطعا یکی از شهود عاقبت بخیری مدیران همین احترام و تکریم خانواده های معظم شهدا است که قطعا عاقبت بخیری در خدمت رسانی به این عزیزان است.

جوهری افزود: ما دست بوس تمام مادران و خانواده های معظم شهدا هستیم و به دعای خیر شما نیازمند هستیم تا مشمول شفاعت شهدای والامقام شما شویم.

وی ادامه داد:  این موضوع  که کسی به مقام والای شهادت برسد و فرزندی را تربیت کند که به درجه رفیع شهادت برسد. اتفاقی نیست و در نگاه دینی ما که هیچ اتفاقی بدون اذن پروردگار اتفاق نمی افتد مرگ با شهادت هم قطعا بدون اذن پروردگار صورت نمیگیرد و اگر اراده الهی نباشد هرگز مرگی به شهادت ختم نمی شود.

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: