یـا شـهـیـد
گروه اخبار
۲۱ مهر ۱۳۹۴
1135

شهید گمنامِ دارالمومنین تهران شناسایی شد

هویت یکی از شهدای گمنام مدفون در بوستان نارنج منطقه 14 تهران از طریق آزمایش DNA شناسایی شد. به گزارش یاشهید، هویت یکی از شهدای گمنام مدفون در بوستان نارنج منطقه 14 تهران از طریق آزمایش DNA شناسایی شد. پیکر این شهید که در سال 93 در این بوستان به عنوان شهید گمنام به خاک […]

هویت یکی از شهدای گمنام مدفون در بوستان نارنج منطقه 14 تهران از طریق آزمایش DNA شناسایی شد.

به گزارش یاشهید، هویت یکی از شهدای گمنام مدفون در بوستان نارنج منطقه 14 تهران از طریق آزمایش DNA شناسایی شد. پیکر این شهید که در سال 93 در این بوستان به عنوان شهید گمنام به خاک سپرده شده بود بعد از گذشت بیش از یکسال از خاکسپاری، شناسایی شد.

پنج شنبه 25 اردیبهشت ماه93 همزمان با سالروز وفات حضرت زینب کبری(س) پیکرهای پاک و مطهر 2 شهید گمنام در بوستان نارنج واقع در منطقه 14 تهران ملقب به دارالمومنین تهران بزرگ به خاک سپرده شدند. یکی از این دو شهید 20 ساله که در منطقه عملیاتی شرهانی و در  تک دشمن در سال 67 به شهادت رسیده است و  شهید دیگر 25 ساله است و در منطقه عملیاتی بستان و در عملیات فتح المبین به شهادت رسیده است. «ستاد 2500 شهید دار المومنین تهران بزرگ» طی اقداماتی بعد از تدفین این شهدا در بوستان نارنج نام آن را به بوستان شهدای گمنام تغییر دادند.

نظرات

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید: